PATRONS - PATRONS OF THEIR BLOOD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PATRONS - PATRONS OF THEIR BLOOD

TRAVIAN s4
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Návrh

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
DarkBlood

DarkBlood


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 05. 07

Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Návrh   Návrh EmptyFri May 25, 2007 7:41 pm

Navrhoval bych (u germánů) aby nestavěli pálkaře, ale rytíře. Pokud to nejni možné tak se pokusit aspoň o sekerníky (útok) nebo o oštěpaře (obrana). Pálkaři nám budou na nic pokud na nás NSK zútočí. Jejich obrana je k ničemu. Mě zničili 110 pálkařů 10 blesky. affraid
Návrat nahoru Goto down
Janda

Janda


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 23. 05. 07

Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh   Návrh EmptySun May 27, 2007 8:35 am

DarkBlood napsal:
Navrhoval bych (u germánů) aby nestavěli pálkaře, ale rytíře. Pokud to nejni možné tak se pokusit aspoň o sekerníky (útok) nebo o oštěpaře (obrana). Pálkaři nám budou na nic pokud na nás NSK zútočí. Jejich obrana je k ničemu. Mě zničili 110 pálkařů 10 blesky. affraid

To ano máš pravdu..su lepši...ale aj odost drahši...a použivam hlavne palkaru na kradeže....že smina kradnem...a nemám zbytočne komodity na inu armadu...Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
dale x cooper

dale x cooper


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 18. 05. 07

Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh   Návrh EmptySun May 27, 2007 9:43 am

Hele snažím se, s rytířema se mi dobře útočí páč sou rychlý. Stavim obojí naráz, takže časem.... teď mám 120pálkařů a 25Koní musím loupit!

zatim
Návrat nahoru Goto down
SMRTONOS

SMRTONOS


Poeet p?íspivku : 50
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh   Návrh EmptySun May 27, 2007 9:56 am

Pošlete mi někdo trochu zeleza a ja si postavim sekyrniky protoze zerou hlavne zelezo a nestiham produkovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh   Návrh Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
PATRONS - PATRONS OF THEIR BLOOD :: 2.Skupina (Bravo)-
Přejdi na: